Nadmierna potliwość głowy i szyi

Witam! Mam 62 lata, 12 lat po operacji gin(usunięte wszystko),duże problemy z kręgosłupem,zmiany zwyrod niemal wszystkich stawów(non stop na lekach pból, pzap -naproxen,febrofen )ale głównym problemem jest nadmierna potliwiść głowy i szyi-w stanie spoczynku też,często poprzedzana uczuciem skurczu w żołądku a następnie "mrowieniem" skóry głowy,Objaw ustępuje równie szybko jak się pojawił ale pot jest tak obfity że spływa po twarzy, szyi, temp ciała oscyluje w gran 35- max 36 st otyłość160/ 96

Konieczna pełna konsultacja, interpretacja kliniczna
Konsultacja : Ginekolog Endokrynolog, dietetyk
Dobra dieta 4-5x dziennie, bez cukrów!!!
Kontrola klikemii i insulinemii po obciążenieu glukozą, na czczo i po 1 i 2 godzinach, inne badania
Raczej mierne zmiany w MRI
Pozdrawiam