Nadmierne krwawienie po ekstrakcji dwóch ósemek

Witam. Wczoraj miałam usuwane dwie ósemki po lewej stronie przez chirurga. Oczywiście dostałam na kartce wszelkie zalecenia i się do nich stosuje. Niepokoi mnie delikatne krwawienie, nadmiernie się silnie a kiedy chce wypluc w slinie mam odrobinę krwi. Czy to normalne? I kiedy po zabiegu mogę zapalić papierosa? Od wczoraj nie palilam ale bardzo mi ciężko,kupilam desmoxan ale nie pomaga...

Lek. dent. Kamil StefaĹski

Witam.

Delikatne krwawienie jest ok. To jest pierwsza doba dopiero.
W przypadku niepokojów zawsze można skonsultować się z lekarze.

Pozdrawiam
lek. dent. Kamil Stefański
www.dentim.pl

Palenie papierosów jest bbb.szkodliwe! A jeśli chodzi o Pani obecne objawy-to proszę skontaktować się z lekarzem przeprowadzającym zabieg - ja nie znam jego szczegółów ani zakresu!!! zż