Nadmierne spożywanie posiłków

Witam, nie wiem co mam zrobić. Mój problem wydaje się złożony, i różne rzeczy się dzieją, a ja próbowałem (oraz próbuję) ugryźć go z różnych strony (biologiczne, psychiczne). Niestety badania nic nie wykazują, a robiłem ich sporo. Co do drugiego aspektu, to tutaj praca w toku. Nie wiem gdzie teraz szukać pomocy, a nie mam pieniędzy już. Do tego jestem ciągle głodny, a jem za dwie osoby i dla mnie zjeść 1,5 kg ziemniaków z warzywami i mięsem to jak przekąska.

Witam Panią,
Widzę że jest Pan z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Pana na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak wygląda sytuacja. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk