Narośl na jądrze - co to jest?

Witam, mam 36 lat. Miesiąc temu pojawiła mi się na jądrze grudka, wyczuwalna jest palcami. Byłem u lekarza pierwszego kontaktu i powiedział, żebym się nie przejmował i obserwował czy się nie powiększa, a dwa dni temu zaczął mi wypływać przeźroczysty, lepki płyn z penisa. Nie czuję pieczenia ani nic mi się nie pojawiło na penisie. Czy może to być powiązane ze sobą?

Witam!
Prawdopodobnym problemem jest u Pana stosunkowo częste schorzenie - żylaki powrózka nasiennego. Stopień schorzenia warunkuje dalsze leczenie, także operacyjne.
Opis objawów uniemożliwia jednak pewną diagnostykę problemu na odległość, wobec czego, oczywiście, zalecam konsultację ze specjalistą urologiem.
Pozdrawiam