Czym może być narośl w okolicy odbytu?

Proszę o pomoc. parę dni temu zauważyłam niedużą narośl wielkości pestki wisni koloru cielistego w odległości ok 1,5 cm od odbytu. czasami miewam problemy z hemoroidami ale to tego nie przypomina. Jest to stosunkowo miękkie ale przy dotyku wyczuwa się pewną twardość. wygląda to dośc dziwnie : https://naforum.zapodaj.net/40e0d14d4be5.jpg.html proszę o przybliżenie co to może być i gdzie sie zglosić.

Prawdopodobnie powstału Pani zakrzep hemoroidalny. To zwykle wynik pęknięcia naczynia żylnego pod skora odbytu. Choroba zwykle sama ustepuje po koło 2 tygodniach. Gdyby tak się nie stało konieczna jest wizyta u proktologa.