Narośl uniemożliwiająca założenie protezy po wyrwaniu zębów u babci

Witam! 2 miesiące temu mojej babci wyrywano zęby, aby założyć nową szczękę. Od tego czasu w miejscu wyrwania ma gulę co uniemożliwia zakładanie szczęki. Owa gula boli przy każdym dotknięciu, jest duża i biaława, wygląda jak czerwony balon z białym nalotem z przodu dziąsła. Co to może być i jak to wyleczyć?

Witam!
Konieczna jest wizyta u dentysty,gdyż przyczyn takiego stanu może być wiele.. Zmiana może dotyczyć dziąsła lub kości szczęki,dlatego o leczeniu musi zadecydować lekarz po badaniu. Niezbędne może być też RTG. Proszę nie zwlekać z wizytą! Pozdrawiam.