Negatywny test ciążowy a wzrost apetytu i senność

witam chciałam sie dowiedziec czy jest to mozliwe ze jestem w ciazy przytyłam bardzo urósl mi brzuch jestem 11 dni przed mieiączka mam straszny apetyt jestem cały czas zmeczona nie spie w nocy rosna mi piersi ale test wyszedł negatywny

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Jest to mało prawdopodobne. Proszę wykonać badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi. Jego ujemny wynik praktycznie wyklucza możliwość zajścia w ciążę. Objawy jakie Pani obserwuje mogą wynikać z zaburzeń hormonalnych lub niekontrolowanego przyjmowania pokarmów.