Nerwowość, ból głowy i zanik widzenia

mam problem z córką strasznie sie denerwuje, krzyczy , potem boli ją głowa ma ciemno przed oczami, czasami aż nie widzi .Co robić?

Witam serdecznie,
Nie napisała Pani, w jakim wieku jest Pani córka - jednak jeśli jest w okresie dojrzewania, to napady złości mogą wynikać z przemian zachodzących w jej organizmie. Nie zależnie jednak od przyczyny warto byłoby zapisać córkę do psychologa - dzięki temu nauczy się technik kontroli złości.
Pozdrawiam

Witam,
proszę zgłosić się jak najszybciej do lekarza rodzinnego, który zleci odpowiednią diagnostykę, w celu zdiagnozowania dolegliwości.

Izabela Makowska-Trzeciak

Witam Panią,

Opisane reakcje córki mogą mieć zarówno podłoże psychologiczne- jakieś problemy w domu czy w szkole, które ja obciążają nadmiernie co prowadzi do drażliwości i niekontrolowanych, nieadekwatnych reakcji emocjonalnych
hormonalne- w okresie dorastania lub przy zaburzeniach hormonalnych często pojawia się problem wybuchowości i nadmiernego reagowania
neurologiczne

Uważam więc, że konieczna jest konsultacja u dwóch specjalistów:
1. psychologa- w celu diagnozy stanu psychicznego córki i przyczyn ewentualnych zaburzeń emocjonalnych
2. neurologa - w celu oceny czy córka nie ma jakiś problemów neurologicznych

pozdrawiam serdecznie
Edyta Kołodziej Szmid