Nieco podwyższona echogenność w usg śledziony

Mialam usg wyszlo że sledziona powiększona ma wymiary szer-60.5mm dł-124mm Nieco podwyższona echogennosc. W lewych przdatkach zmiana bezechoewa o wym 38.5x37mm w rzucie szyjki macicy pęcherzyk o sr. 13.4mm Wątroba- 140mm w lini srodkowo-obojczykowej Berka- prawa 108x41.2x13.5mm lewa 115x47x16mm Jak to mam rozumieć? Kto to wytłumaczy na polski rozum mi

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani z jakiego powodu było wykonane USG, a dane kliniczne są kluczowe, by zinterpretować wynik. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem prowadzącym. Ze względu na zmianę w obrębie szyjki macicy oraz lewego jajnika konieczna jest konsultacja ginekologiczna.