Niedoczynność tarczycy, insulinooporność oraz PCOS

Mam 26 lat. Mam stwierdzoną niedoczynność tarczycy, insulinoodporność oraz pco. Od 3 lat mam stałego partnera, nie jest On moim pierwszym. Kiedyś do około pół roku temu potrafiliśmy współżyć ze sobą codziennie, czasem nawet zdarzało się kilka razy dziennie. Od około pół roku, jeżeli robimy to raz w tygodniu to jest dobrze. Stałam się aseksualna. Pieszczoty z patnerem nie sprawiają mi żadnej przyjemności, nie czuję jakiejkolwiek potrzeby seksualnej. Nawet sama nie mogę się zadowolić. Pomocy!

Aleksander Ropielewski

Proszę zastanowić się i szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie co jest powodem Pani zmniejszonego libido. Jeżeli problem nie ma podłoża w relacjach z partnerem i rutynie w sypialni, przemęczeniem i przepracowaniem to warto zgłosić się do endokrynologa, ponieważ obniżenie libido często ma przyczynę w zaburzeniach hormonalnych.