Niepełne oddanie moczu i brak czucia pełności pęcherza

Od zawsze miałam problemy z pęcherzem ostatnio jednak zauważyłam,że po sikaniu gdy wstanę wylewa się ze mnie parę kropel, mam też uczucie jakbym co jakiś czas po prostu popuszczała trochę moczu, jednak nie czuję,że pęcherz jest pełny i nie wykonuje żadnych czynności.Na początku myślałam,że to może ma związek z infekcją ginekologiczną ale ginekolog utwierdził mnie,że wszystko jest w porządku.Nie wiem co robić,bo myje się a za kilka godzin już czuje nieprzyjemny zapach.Co to może być?

Ocena problemów z mikcją należy do urologa. Tam warto udać się po pomoc.
Urolog zdecyduje też o ewentualnej konieczności wykonania badań urodynamicznych.

Pozdrawiam ciepło