Nieprzyjemna wydzielina wypływająca z pępka po laparoskopii

Witam mialam robiona laparoskopie tydzien temu dzis odklepilam plaster ktorym mialam zaklejony pepek gdyz wydostawala sie z niego wydzielina o nieprzyjemnym zapachu. Zrobilam to pod prysznicem jak kazala mi pielegniarka w szpitalu. Rany wygladaja dobrze lecz sa zarozowione i wyplywa z nich nieprzyjemna wydzielina. Chcialam sie dowiedziec czy to normalne czy moze wdalo sie zakarzenie i musze udac sie do lekarza. Szwy mam rozpuszczalne.

Po tygodniu rany powinny być zagojone.
Jeśli wypływa z nich wydzielina, prawdopodobnie powstało zakażenie i rana ropieje. Dobrze by było pokazać tą ranę pielegniarce lub lekarzowi.