Nieprzyjemny zapach odchodów płodowych

Witam mam pytanie tydzien temu urodzilam cudowna corke ! Porod byl naturalny .. Od dwoch dni moje odchody plodowe sa krew jest brazowa wydzielaja mi sie skrzepy i maja bardzo nie przyjemny zapach..!czy wszystko jest wporzadku?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony przez Panią opis odchodów poporodowych wskazuje na konieczność konsultacji ginekologicznej! Proszę zatem nie zwlekać, tylko udać się do specjalisty ginekologa.