Silne krwawienie 7 tygodni po porodzie

Mam pytanie rodziłam naturalnie własnymi siłami z pomocą założenia cewnika w 38tyg i 4dniu z powodu zatrzymania wzrostu i masy ciała dziecka poród był wywoływany urodziłam bez żadnych komplikacji 7tyg od czasu porodu a 5tyg od czasu tak zwanego połogu czyli oczyszczania sie organizmu z odchodów poporodowych dostałam bardzo obfita miesiączke w której pojawiaja się skrzepy krwi dokucza mi silny ból brzucha i niestety podpaska nie spisała się w tym przypadku tylko musze zakładać podkłady poporodowe

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli krwawienie nie ustępuje lub nasila się bardziej konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa. Około 6 tygodni po porodzie każda kobieta powinna zgłosić się do Poradni Ginekologicznej celem zbadania.Tak silnego krwawienia nie należy bagatelizować. Pozdrawiam