Obfite miesiączki ze skrzepami po ciąży

witam, mam 31 lat 3 lata temu urodzilam corke przez cesarskie ciecie, przed ciaza mialam normalne mesiaczki, po ciazy mam obfite niekiedy poawiaja sie skrzepy. nie sa one zbyt bolesne ale martwia mnie skrzepy gdzyz ost wypadl mi skrzep wielkosci orzecha włoskiego. czy dzieje sie c iedobrego? dodam ze uzuwam tamponow. pozdr

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa.