Niespokojny sen u 5-miesięcznego dziecka

Mam problem z córka ktora za pare dni śkonczy 5miesiecy. W nocy budzi co godzine, a ja juz sil nie mam.W dzien chodzi spac regularnie 3 razy, i o 20 idzie spać zawsze budziła sie ok 1 na jedzenie,pozniej ok3 i juz o 6 wstawala.Od ponad tygodnia budzi sie ok 23.40, 1, 2, 3, 4,6, dodam ze karmie ja naturalnie tylko na noc dostaje jedna butelke 120ml. Odkladam do łozeczka i spi a kilku min zaczyna sie wiercic być niespokojna i pobudka.co mam zrobic zeby spala troche lepiej bo ja już nie daje rady

Aleksander Ropielewski

Niestety nie ma jednej skutecznej metody. Można próbować stosować odpowiednie warunki do snu, jednak wiele zależy od rytmu dobowego dziecka. Z wiekiem zwykle sytuacj asię unormowuje.