Niewielkie zmiany przeciążeniowe sąsiadujących blaszek granicznych trzonów

Witam chcialem sie poradzic specjalistow odnosnie mojego rm niewielkie zmiany przeciazeniowe sasiadujacych blaszek granicznych trzonow na poziomie l3-l4 w obrebie kolumny przedniej czesciowa dehydratacja krazkow na poziomie l4s1. Na poziomie l4-l5 lewootworowa pozakanalowa protruzja krazka miedzykregowego ktora powoduje modelowanie nerwu rdzeniowego l4 po lewej stronie mam bol promieniujacy do prawej nogi czy same cwiczenia wzmacniajace miesnie mi pomoga czy dzialac w innym kierunku

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest odpowiednia rehabilitacja. Proponuje udać się do lekarza rehabilitacji medycznej. Po badaniu i łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.