Nieżyt nosa u 21-latka

Czasem miewam zapchany nos jak mam katar bez mowy nosowej kiedyś miałem mowę nosową i jak kładłem się spać to czułem jak śluz z 1 dziurki spływa po przekręceniu się na bok do 2 teraz już jest inaczej sam katar bez tego, czy katar wraz z dojrzewaniem inaczej wygląda obecnie jestem zdrowy, ale szukam porady.

Mowa nosowa to szeroki temat do rozmowy i diagnostyki. Może być mowa nosowa przednia,środkowa i tylna w zależności od lokalizacji przeszkody w górnych drogach oddechowych. Po prostu przyjedź to Cię zbadam.