Niska samoocena i lęk przed utratą partnerki

Witam mam pewien problem chodzi o to ze dostałem się do wymarzonej szkoły informatycznej ale odkąd tam chodzę czuje się przygnębiony i złamany a to tego jeszcze jestem w związku i mam lęk typu ze stracę ukochaną osobę i boje się zaufac I mam objawy jak nocne dreszcze mdłosci bóle brzucha

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Opisywane przez Pana objawy to stres związany ze zmianą. Jak poczuje się Pan pewniej w nowej szkole, bóle brzucha powinny minąć. Druga sprawa to lęk przed utratą ukochanej osoby - może na początek niech Pan porozmawia ze swoją dziewczyną (chłopakiem?) i zwierzy jej się z obaw. Powinno pomóc. Jeśli natomiast stres i lęki będą się nasilać, proszę pomyśleć o pomocy psychologicznej.