O czym świadczą białe plamki na plecach?

witam 3 lata temu kolega powiedzial ze mam lupiez pstry mialem 2 plamki biale na plecach ja niestety to zlekcewarzylem nic z tym niezrobilem wogole nieleczylem a nawet mozna powiedziec ze wspomoglem chorobie poprzez moj tryb zycia 3 lata grzyb mial bardzo sprzyjajace ...i niestety mam wiecej plamek i skupisk przebarwien w okolicy ramion,klatka,plecy,szyja PYTANIE dzis kupilem mase szamponow i masci pomoze czy odrazu mam kierowac sie do dermatologa po leki doustne

Nie napisał Pan, jakie to szampony i maści, więc trudno ocenić, czy pomoże. Mogę tylko ogólnie odpowiedzieć, że przy wyborze właściwych preparatów i bardzo systematycznym używaniu można wyleczyć łupież pstry bez leków doustnych.