O czym świadczą czerwone plamy w okolicy pachwin?

Witam ! Mam 28 lat od jak czasu pojawiają się na moim ciele czerwone plamy które ustępują w ciągu dnia , jak również czerwone niedrażniące kropki w okolicy zgięcia pachwin . W okolicy szyi zaczerwienienie ( występuje po nocy i schodzi w ciągu dnia ) . Dbam o higienę i trzymam się zdrowego odżywiania . Proszę o poradę

Niestety, żeby ocenić zmiany skórne trzeba je dokładnie obejrzeć. Proponuję w pierwszej kolejności wizytę u lekarza rodzinnego lub w miarę możliwości u dermatologa. Pozdrawiam.