O czym mogą świadczyć czerwone plamy na różnych miejscach na ciele?

Od 10lat na ciele w różnych miejscach (nogi, biust, pachy, a wcześniej także brzuch) wyskakują mi plamy koloru czerwonego, bez względu na porę roku itp. Kiedyś pomagało na to od dermatologa cutivate, ale już obecnie nic nie pogada, żadne sterydy. Jak to leczyć, mogłabym załączyć zdjęcie, ale nie ma możliwości

Lek. Michał Lenard

Zmiany na skórze muszą być zbadane przez lekarza, który dopiero wtedy będzie mógł zdecydować o leczeniu. W razie wątpliwości można skonsultować problem z drugim dermatologiem. Pozdrawiam!