Co mogą znaczyć dziwne plamy na rękach, brzuchu i szyi?

Witam od tygodnia mam dziwne plamy na ciele. Ca cały czas się pojawia nowe. Na brzuchu, rekach i szyi. We wtorek ide do dermatologa lecz nie pokoje się. Pomocy

Lek. Michał Lenard

Plamy na ciele mogą być spowodowane rozmaitymi stanami. Muszą być zbadane przez lekarza, który zleci odpowiednie badania i na ich podstawie zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!