O czym świadczy wyczuwalność guza w pachwinie pomimo zabiegu jego usunięcia?

Witam 2dni temu mialem operacje przepukliny pachwinowej metoda laperoskopowa z uzyciem siatki.Problem w tym ze przed operacja wyczuwalem guza w pachwinie ktory podczas kaszlu wychodzil na zewnatrz,i po operacji nic sie nie zmienilo dalej nie odczuwam zadnej roznicy ,nie czyje zadnego dyskomfortu w okolicy pachwiny jak by nic tam nie bylo chodzi o siatke jedynie co mnie boli to otwory po laperoskopie na brzuchu.Prosze o odpowiedz czy ten guz z biegiem czasu sie schowa podzczas zrastania sie siatki z miesniami o ile siatka zostala uzyta.Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana ponowna ocena przez chirurga najlepiej wykonującego zabieg