O czym świadczy wynik badania biocenozy pochwy u 34-latki?

Prosze o interpretację wyników biocenozy pochwy: Test aminowy ujemny, Clue - Cells brak, nabłonki wielokątne liczne wpw, Leukocyty liczne wpw, Ziarenkowce G liczne wpw, Paleczki G- brak, Paleczki G /G- brak, Inne: Corynebacterium spp. liczne wpw, Trichomonas vaginalis nie znaleziono, grzyby drożdżopodobne nie znaleziono, Lactobacillus spp. nieliczne wpw, Punkt w skali NUGENTA 2

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u ginekologa i ocena Ew wskazań , opis wydaje się nie współmierne do
Ocena w powyższej skali