Objawy grypowe i kłucia opuszek palców

Witam, dwa dni temu złapała mnie grypa, gorączka, ból gardła. Dziś juz boli mnie tylko gardło, ale oprócz tego zaczęły mnie boleć a dokładniej "kłuć" opuszki palców i nóg i u rąk, to uczucie jakby ktos wbijał małe igiełki, szczególnie przy dotykaniu. Czy to wina tego wirusa? Czy to może coś innego i trzeba udac się z tym do lekarza? Prosze o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzić bez przeprowadzenia badania. Niektóre wirusy mogą się objawiać złuszczaniem skóry dłoni lub stóp w zejściowej fazie choroby.