Obniżone libido i częste problemy podczas seksu

witam. postanowiłam napisać bo mam problem intymny. jestem w związku z facetem od 10 lat mamy syna 8 lat ma. od jakiegos dluzszego czasu mam problem z seksem w ogóle nie mam na niego ochoty a jezeli dochodzi miedzy nami do zblizenia to pojawia sie nastepny problem zero szczytowania i nie wiem czemu mamy taki problem miedzy nami jest wszystko ok. z góry dziekuje za odp. ps byłam u ginekologa to mi odpowiedzial to nie jest problem i ze mam faceta sobie zmienic

Dzień dobry!

Przyczyny braku ochoty na seks i nie przeżywania orgazmu podczas zbliżeń mogą być bardzo różne. Aby lepiej zrozumieć Państwa sytuację i rozpoznać możliwe źródła trudności konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Przykro mi, że dotychczas uzyskana porada lekarza ginekologa nie okazała się profesjonalna. Zachęcam do konsultacji z seksuologiem, który na co dzień porusza się w obszarze podobnych trudności i pracuje z kobietami w podobnej do Pani sytuacji.

Pozdrawiam!