Brutalność podczas seksu a obniżone libido

Mój mąż był moim pierwszym partnerem Przy pierwszym stosunku odczułam ból Później kochaliśmy się bo mąż miał ochotę- ja niestety nie dodam że jeszcze nigdy nie miałam orgazmu pochwowego I tak już 12 lat. Próbowałam rozmawiać że boli, że jest za brutalny ale nie dociera. Jak nie ma seksu przez 2 dni to jest złość i obraza. Tak szczerze to seks dla mnie mógłby nie istnieć. Drażnią mnie pieszczoty. Po prostu kładę się i czekam na koniec. Poza tym jesteśmy zgodnym małżeństwem mamy 2 dzieci.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do razem do seksuologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Dzień dobry!

Jeśli jesteście Państwo zgodnym małżeństwem i wiele innych sfer (poza seksualną) układa się pomyślnie, to własnie to jest Państwa siła i zasób do poradzenia sobie z tymi problemami seksualnymi. W parze, która ma do siebie zaufanie, pielęgnuje intymność, bliskość, poczucie, bezpieczeństwa, wzajemny szacunek jest możliwa rozmowa o tym, co w seksie mogłoby się zmienić, a co bezwzględnie musi się zmienić (np. prawo do odmówienia stosunku, możliwość przerwania stosunku, jeśli jest bolesny, nieprzyjemny itp.)
Jeśli dotychczasowe Państwa rozmowy nie okazały się dość skuteczne, warto rozważyć podjęcie terapii małżeńskiej.

Pozdrawiam!