Odnawianie się rany na boku dłoni

Witam. Mam ogromny problem. Otóż od ponad roku (dokładnie od stycznia 2013) zrobiła mi się rana na boku dłoni. Na początku myślałem, ze to na skutek domrożenia, wiec poszedłem do lekarza. Przepisał maść TRAVOCORT. Pomogła ona w zagojeniu się rany, lecz skóra nadal była zrogowaciała. Obecnie rana wygląda masakrycznie, ponieważ praktycznie każdej nocy na nowy nieświadomie ją rozdrapuje i nie umiem nad tym zapanować. Prosze o pomoc. Oto zdjęcie http://zapodaj.net/661f8928838ce.jpg.html

Zdecydowanie warto skonsultowac sie z dermatologiem. Zmiany moga odpowiadac tzw. wypryskowi, trzeba tez wykluczyc grzybice. Diagnoze ostateczna postawi specjalista. Jest to konieczne, zeby rozpoczac u Pana odpowiednie leczenie.