Leczenie rany na boku dłoni maścią Travocort

Witam. Mam ogromny problem. Otóż od ponad roku (dokładnie od stycznia 2013) zrobiła mi się rana na boku dłoni. Na początku myślałem, ze to na skutek domrożenia, wiec poszedłem do lekarza. Przepisał maść TRAVOCORT. Pomogła ona w zagojeniu się rany, lecz skóra nadal była zrogowaciała. Obecnie rana wygląda masakrycznie, ponieważ praktycznie każdej nocy na nowy nieświadomie ją rozdrapuje i nie umiem nad tym zapanować. Prosze o pomoc. Oto zdjęcie http://zapodaj.net/661f8928838ce.jpg.html

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się ponownie do lekarza. Konieczne jest aby powtórzyć kurację z zachowaniem środków ostrożności w stosunku do tych zmian. Proszę stosować opatrunki.