Odrastające włoski po depilacji laserowej a możliwość zastosowania plastrów

Witam. Mam ogromny problem. Jestem brunetką z ciemnym zarostem.Miałam robione 3 zabiegi depilacji laserem Light Sheer (luty-marzec-kwiecien),bezposrednio po tych 3 zabiegach efekty były zadowalające, jednak po uplywie czasu wloski znowu zaczely odrastać, może jest ich troche mniej ale nie duża różnica. Wciąż się rozrastają i wciąż są ciemne i grube. Teraz nadszedł czas wakacji i zastanawiam sie co robic dalej czy moglabym je wyrwac plastrami jesli jesienią dalej bede chciala kontynuować laser?

Witam jeśli chce Pani nadal zastosować depilację laserową to 3-4 tygodnie przed samym zabiegiem nie należy usuwać włosów z cebulkami.

Zgadzam się po 3 zabiegach efekty są zadowalające, ale proszę pamiętać, że włosy mają 3 fazy wzrostu: wzrost, zanik i spoczynek i w momencie, gdy Pani rozpoczęła depilację włosy które były w fazie zaniku i spoczynku pojawią się dopiero po około 3- 4 miesiącach , dlatego zaleca się wykonanie około 6-8 zabiegów depilacji laserowej, aby ten efekt był na długo oraz raz w roku powinno się powtórzyć depilację aby te efekty utrwalić.