Odruchy wymiotne dziecka przy jedzeniu

Witam Mama problem z 7 letnia córka ,która od duszego czasu nie je zadnich posiłków jej jedzenia bazuje na płatka z mlekiem chleba z dżemen nie je zadnych zup miensa a gdy usiade z nia i je to koczy sie to wymiotami . Byłam juz z córak u lekarza pierwszego kontaktu po zrobieniu badani , które wykluczyły robaki i z jego punktu widzenia jest wszystko dobrze choc jej waga jet w tej naj nizszej granicy . Podajac córce zupe ona płacze je i ma ruchy wymiatne

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, byc może problemy maja podłoże psychiczne. Warto udać sie z córka do psychologa oraz pediatry, a takze skupić większa uwagę na sprawach dziecka, otaczać ja większym zainteresowaniem jej sprawami. Pozdrawiam