Odruchy wymiotne po kąpieli u 18-miesięcznego dziecka

Córka ma 18m, od miesiąca po każdej kąpieli albo ma odruchy wymiotne albo wymiotuje. Jeżeli nie ma kąpieli nic się nie dzieje. Zmieniłam wszystko: wode, żel szampon ręcznik, otoczenie, po jedzeniu przed jedzeniem,temp wody pozycje kąpieli, wanna kran, wszystko a reakcja ta sama. Miała robione usg brzucha, badanie kału na robaki,morf i mocz wszystko wyszło dobrze. Co to może być bo lekarze z którymi miałam kontakt rozkładają ręce.

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego ciężeko jest coś wiecej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza pediatry. sadżę, że warto udac się do lekarza gastroeneterologa dziecięcegop.