Wymioty po jedzeniu u 5-miesięcznego dziecka

Witam. Moja 5mies. córka od 3 dni wieczorem wymiotuje po jedzeniu (karmię tylko piersią). Rozwija się prawidłowo, waga i wzrost również w porządku. W ciągu dnia je bardzo ładnie. Jednak wieczorami wymiotuje płynnym jedzeniem. Zdarza się to raz, ale bardziej niepokoji mnie to, że ma to miejsce 3 wieczór z rzędu... Czy muszę się martwić? Pozdrawiam, Magda
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto z dzieckiem udać się do swojego pediatry. Nie należy bagatelizować takich objawów.