Wymioty po jedzeniu u 3-miesięcznego dziecka

Witam, Chciałam zasięgnąć opinii! Od trzech tygodni moje maleństwo, a ma skończone trzy miesiące, strasznie wymiotuje po każdym jedzeniu. Nie zależnie od tego ile czasu minęło od posiłku potrafi się jej ulewać. Czasem jest po bezpośrednio po posiłku a czasem nawet i godzinę. Czy leży, czy siedzi, czy jest na prosto noszona na rękach i tak się jej ulewa i to nawet po kilka razy po jednym posiłku. Tydzień temu lekarz polecił zmianę mleka z 1 na 2. podajemy jej HUMANĘ. Nie pomaga!

Milena Lubowicz

Są dzieci, które ulewają dużo, ale nie musi to być powodem do niepokoju. Ważne jest, jak dziecko przybiera na wadze i jak się rozwija. W razie niepokoju proszę o kontakt z pediatrą, który oceni czy rozwój dziecka jest prawidłowy.
Pozdrawiam