Odstawienie tabletek Sylvie20

witam, biore tabletki sylvie 20 ok 5 miesiecy regularnie zapomnialalm wziasc w 2 dniu 2 tygodnia tabletki przyjelam ja po 15 h i przyjmuje je dalej regularnie nie odstawilam ale na drugi dzien dostalam okres a przeciez nie odstawilam tabletek wyczytalam ze powinnam to zrobic bo teraz bede miec przez miesiac okres a bynajmniej cos kolo tego, jestem teraz na 5 dniu 2 tygodnia mam je odstawic czy nie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować stosowanie antykoncepcji zgodnie z harmonogramem.