Opadające jądra

Moim problem są opadające jądra nie mogę chodzić w luźnych slipach czy spać nago Muszę chodzić w majtkach bo inaczej jądra opadają i wogóle praktycznie niemogę uprawiać sportu.Ulgę daje zimne polanie wodą jąder(wiem jak moszna działa na ciepło,zimno byłem z tym u urologa powiedział że wszystko jest ok ale czy to normalne,że mam takie trudności ze spaniem nago w wieku 11 lat(mam19) miałemwodniaka jąder miał się sam wchłonąć na badaniu wyszło wszytko ok w czym problem jak radzicie zmienić urologa?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej problemem jest zbyt rozciągnięta moszna. Być może w wyniku wspomnianego wodniaka doszło do jej rozciągnięcia. Warto udać się do urologa bądź chirurga plastycznego by ocenił możliwości ewentualnego zabiegu.

Określenie "opadające jadra" jest bardzo subiektywne (mniej więcej tak jak: "zbyt mały penis"). Nie wydaje mi się, żeby opadały poza granicę fizjologii. Można zmienić urologa, ale chyba jedynie w celu aby usłyszeć potwierdzenie opinii poprzedniego. Pozdrawiam RH