Opuchnięte prącie u przedszkolaka

Moj 5 letni wnuczek wczoraj po powrocie z przedszkola powiedzial ze szczypi lub boli susiak moja corka posmarowala go sudokremem ale wieczorem byl lekko spuchniety mozna wyczuc mala kuleczke ,corka twierdzi ze wydaje jej sie ze ma za dluga skorke .Wieczorem susiaka wymyla i posmarowala zel Riwanol dzis jest lepiej .Ja myśle ze powinna isc z malym do lekarza ,ale chcialabym prosic o porade co to może oznaczac

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają podłoże zapalne. Zdecydowanie sugeruję konsultację ze specjalistą pediatrą.