Opuchnięte ramiona i brzuch

Witam, Problem mam już od jakiegoś czasu. Byłam osobą bardzo szczupłą teraz ciągły probem z spuchniętymi ramionami i brzuchem który wyglada jak w ciąży. Padają pytania od znajomych że wyglądam promienie i czy nie jestem w ciąży. Nie jestem co może być przyczyną mojego problemu.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Nagromadzenie tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha może być związane z zaburzeniami hormonalnymi. Sugeruję konsultację u internisty i/lub endokrynologa, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.