Osłabienie, złe wyniki morfologii a chłoniak

Proszę o ocenę usg i złych wyników bad.krwi.Od 4 miesięcy czuje się osłabiona, schudłam 3kg(obecna waga 42kg) W tym czasie byłam tylko raz lekko przeziębiona. Teraz pojawił się suchy kaszel. Dodam, że od lat mam anemie. W tym czasie miałam 4 razy badania krwi za każdym razem złe, ale nie przejmowałam żadnych leków. Wyczułam węzły chłonne, zrobiono mi usg, występuje pakiet węzłów chłonnych nadobojczykiem do 16mm. Podejrzenie chłonniaka.Badania krwi CPR 25, RDW 18 Leukocyty 12. Czy to chłonniak?

Na podstawie przedstawionych wyników badań nie jestem w stanie postawić rozpoznania przez internet! Myślę,że jest Pani pod opieka specjalistów! To oni zaplanuja dalsze badania w celu rozpoznania choroby!!! zż