Ostry kaszel u czteroletniego syna

mój czteroletni syn od ponad miesiąca ma ostry kaszel również w nocy.nasila się również po wysiłku(trochę pobiega lub poskacze i kaszle).byłam 3 razy w przychodni.płuca i oskrzela czyste a kaszel nadal trwa.domowe sposoby też nic nie dały(miód,maliny itp.)pojawiają się stany podgorączkowe.co robić?proszę o pomoc.

Milena Lubowicz

Oczywiście przyczyn może być wiele, chociażby alergia czy pasożyty. Radzę wykonać badanie kału na pasożyty. Zastanowiłabym się również czy dziecku nie podać antybiotyku, ze względu na przedłużanie się infekcji.
Pozdrawiam