Pajączki w obrębie nóg a niewydolność żylna

Odkąd zaczęłam pracę (w której siedzę 8 godzin, a potem jeszcze w domu) zauważyłam, że na bocznych powierzchniach ud, bocznych okolicach kolan i okolicach podkolanowych pojawiły się dość duże "pajączki", takie żyłki. Przeczytałam, że są to pierwsze objawy niewydolności żylnej. Jestem przerażona, ponieważ mam dopiero około 30 lat. Czy to możliwe, by w tym wieku mieć niewydolność żylną. Do jakiego lekarza powinnam się zgłosić i jakie badania powinnam wykonać?

Proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej, po konsultacji zapewne będzie można wykonac zabieg skleroterapii,a profilaktycznie zalecam noszenie rajstop medycznych przeciwżylakowych.