Pojawienie się pajączków na nogach

WITAM,PRACUJE NA WEEKENDY W NOCY I NA NOGACH POJAWIŁY SIE TZ.PAJACZKI? CO MAM KUPIC LUB ZROBIC ABY ICH NIE BYŁO??

Pajączki naczyniowe na kończynach dolnych mogą być pierwszym objawem przewlekłej niewydolności żylnej. proponuję najpierw wykonać badanie USG Doppler układu żylnego kończyn dolnych. najskuteczniejszą metodą korekcji teleangiektazji jest laseroterapia (polecam lasery Fotona, Gemini, cynoSure).

Proszę kupić diohespan lub diosminę i zażywac doustnie oraz jako profilaktykę zalecam noszenie rajstop przeciwzylakowych- najlepiej zakupić w aptece z odpowiednim uciskiem.

Pajączki można pousuwać u lekarza medycny estetycznej

Jeżeli odczuwa Pani również przewlekłe lub wędrujące bóle nóg to najlepiej profilaktycznie skonsultować się ze specjalistą chirurgii naczyniowej.
Widoczne rozszerzone naczynka można usunąć przy pomocy urządzenia VeinWave - to alternatywa dla zabiegó laserowych. Zabieg można wykonywać również latem.
Pozdrawiam