Państwowe ośrodki odwykowe

Witam, niedawno pytałem jak radzić sobie z dopalaczami i otrzymałem odpowiedzi za co serdecznie dziękuje:) Chodzi o to, że.. hm napisze krótko, dopalacze pale ok 3lata może więcej, a wcześniej codziennie przez 10lat paliłem marihuanę.. ogólnie pale dłużej niż połowa mojego życia. Niestety czuje że potrzebny będzie detox, zamknięcie gdzieś, bezwzględne odcięcie od tego świństwa! Chciałem zapytać gdzie i czy wogóle można coś takiego załatwić.? I czy może są jakieś państwowe ośrodki??

proszę zgłosić się po informacje do najbliższego ośrodka leczenia uzależnień lub zadzwonić do Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień WOTUW - Całodobowy Ośrodek Terapii Uzależnienia od Alkoholu
woloizol@woloizol.com.pl Zamkowa 8
44-350 Gorzyce