Pęknięcie naczynka w oku z powodu lamp ksenowych

Witam, byłem na koncercie i lampy byly bardzo mocne i ksenonowe i swieciły prosto w oczy. Czy moglo mi od tego peknąc naczynko w oku?

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe, jednak mogło być to zwiazane z innymi przyczynami związanymi z okolicznościami towarzyszącymi koncertowi.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie i określenie rodzaju zmian jakie powstały w oku i ewentualnie połączenie ich z naświetleniem. Proponuję udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.