Pieczenie cewki moczowej u 23-latka
Witam Mam 23 lata i jestem facetem , mój problem wyglada nastepująco otóż od 3 tyg utrzymuje sie u mnie cos jakby pieczenie i klucie w cewce moczowej, ucisk w okolicach pecherza oraz ból dolnej czesci pleców oraz temperatura 37 C. Byłem u lekarza dostałem Cipronex na 5 dni tak jakby sie troszke polepszylo ale objawy powrocily po 2 dniach pozniej bylem u urologa zrobil badanie usg nic nie wykryl poza jakimis bakteryjkami w prostacie , przepisał mi Udinox na 10 dni nie pomaga , prosze o pomoc

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane przez Pana objawy bez wątpienia wskazują na infekcję. Jeśli zatem zastosowana antybiotykoterapia nie pomaga wskazane jest wykonanie analizy moczu wraz z posiewem i antybiogramem. Umożliwi to wdrożenie leczenia celowanego, co będzie skutkowało wyleczeniem.
Co Pan nazywa pomocą? Jak mam Panu pomóc? Zbadać przez Internet? Leczyć przez Internet? To nie jest Tak: "W BMW coś mi stuka.. Co to jest?" i hop! na forum..
Wydaje mi się, ze bez urologicznego badania przedmiotowego (oko + ręka lekarza) nie uzyska Pan pełnej, satysfakcjonującej Pana diagnozy, a co za tym idzie, leczenia. A zatem…… wskazana wizyta u urologa. Pozdrawiam. RH