Pieczenie i ból warg sromowych podczas stosunku i białe, bezwonne upławy

Witam, prosze o pomoc ! leczę sie 1,5 roku u ponad 12 lekarzy, wszystko zaczeło sie po pierwszym stosunku lecz partner był i jest zdrowy. Niedawno wylądowałam w szpitalu na 5 dni sprawa dotyczyła infekcji macicy po wyjsciu była poprawa lecz nadal nie mogę kochać sie z partner po minucie wargi nie pozwalają na kontynuacje szczypią i bolą według lekarza nie wie co jest, oprócz tego sa cały czas upławy białe bezwonne co Pan o tym sądzi. Pozdrawiam

Witam. Myślę że w tej sytuacji powinna Pani zgłosić się do wenerologa i wykonać panel badań w kierunku schorzeń wenerologicznych.