Pieczenie przy oddawaniu moczu oraz wynik badania moczu w ciąży

Przez 3 dni miałam czułam lekkie pieczenie przy oddawaniu moczu i co chwilę biegałam do łazienki. Teraz czuję, ze objawy ustąpiły. Jednak zrobiłam badanie moczu. przejrzystość: l.mętny barwa: wodojasny cięzar wł: 1,015 g/ml PH: 7,0 glukoza: nieobecna Ketony: nieobecne urobilinogen: w normie bilirubina: nieobecna białko: nieobecne nabłonki pł: nieliczne leukocyty: 0-1 fosforany bezp.:liczne Jestem w ciąży. Mój lekarz jest na urlopie, ale nie chciałabym zaszkodzić dziecku bagatelizując ew.problem.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli lekarz ginekolog nie jest dostępny. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.