Po jakim czasie od usunięcia pustego jaja ciążowego można starać się o dziecko?

Dzień dobry! Prawdopodobnie mam puste jajo ciążowe. Po jakim czasie od usunięcia / poronienia mam szansę na zdrową ciążę? Ile cykli należy odczekać? Czy po takim zabiegu ustala się przyczyny tego pustego jaja?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli jest to pierwszorazowe to nie szuka się przyczyny , proponuje wznowić starania po następnej normalnej miesiączki