Podejrzenie rakowiaka i brak przerzutów

Witam serdecznie. Czy skoro przy podejrzeniu rakowiaka i objawach, które mogą go sugerować typu uderzenia gorąca i skoki ciśnienia dokładnie mnie przebadano poza jelitem cienkim to zważywszy na fakt, ze rakowiak jelita cienkiego daje tego typu objawy przy przerzutach w wątrobie, a moja wątroba nie ma zmian ogniskowych w MRI to mogę przyjąć, ze moje objawy nie sa spowodowane rakowiakiem?

Aleksander Ropielewski

Do czasu wykluczenia podejrzenia rakowniaka nie można stwierdzić tego jednoznacznie.